Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

4 pokoje z balkonem w Nowych Skalmierzycach

Data dodania: 2012-04-20
Kategoria: Nieruchomości » Sprzedaż
 
Mieszkanie o pow. 109,56 m2 z poddaszemw stanie deweloperskim w bloku z cegły, na IV piętrze, do indywidualnego wykończenia:
Na ścianach gładź, okna PCV, rozprowadzona instalacja grzewcza (grzejniki), sanitarna i elektryczna, drzwi zewnętrzne. Nowoczesna kotłownia gazowa z piecem Veissmana oraz solary słoneczne będą powodować bardzo niskie koszty ogrzewania. Przewidywany czynsz ok 1,5 zł/m2
Mieszkania z balkonem i komórkami lokatorskimi.
Wspolnota – niski czynsz.
4 pokoje łazienka z wc, przedpokój, duzy balkon.
Mieszkanie na nowoczesnym osiedu monitorowanym, zamkniętym, w bloku z windą w dobrej lokalizacja. Wokół budynku zaplanowano wspólne tereny zielone oraz plac zabaw. Cicha i spokojna okolica.
Możliwość wykupienia miejsca garażowego lub garażu.
Cena mieszkania 2650 zł/m2
Termin oddania bloku wrzesień 2013 r.
Kontakt: Kazimiera tel. 500-151-131
Kontakt
MBON Lokacja tel. 509-941-045
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
ostrowski wielkopolskie

Powiat ostrowski - powiat, którego siedzibą jest miasto Ostrów Wielkopolski, znajdujące się w województwie wielkopolskim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Oprócz tego zaliczają się do niego gminy: Ostrów Wielkopolski (gmina miejska), Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków, Ostrów Wielkopolski (gmina miejsko-wiejska), Przygodzice, Sieroszewice, Sośnie i miasta: Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków.

Przez powiat przebiegają drogi krajowe nr 11 25 36 i drogi wojewódzkie 444 445 447 450.

Powiat ma charakter rolniczo-przemysłowy, wystarczy wspomnieć, że 61 jego powierzchni zajmują użytki rolne, a 28% to lasy. Przemysł ciężki na jego terenie praktycznie nie istnieje. To plus dla turystyki, która prężnie się tu rozwija. Bogactwo objętych ochroną terenów leśnych i pomników przyrody przyciąga turystów i pozwala mieszkańcom na spędzanie czasu w zdrowych warunkach. Czystym powietrzem zaciągać można się m.in. podczas spacerów aleją dębową w Raduchowie lub aleją brzozową przy trasie Ołobok-Wielowieś. A gdy zaczną boleć nogi, odpoczynku zaznać można nad stawami przygodzickimi i milickimi. Tam będzie też możliwość obserwacji ptactwa wodnego w jego naturalnym środowisku.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola