Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Będą uczyć się cierpliwości, bawiąc się z dziećmi

Data publikacji: 2018-11-08, Data modyfikacji: 2018-11-08
A A AWydrukDrukuj  
 
   ▪ CENTRUM KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA OHP W PLESZEWIE NAWIĄZAŁO WSPÓŁPRACĘ Z PRZEDSZKOLEM NR 2 "MIŚ USZATEK". STARSI KOLEDZY BĘDĄ CZYTALI MŁODSZYM, RYSOWALI Z NIMI I SPĘDZALI CZAS NA WSPÓLNYCH ZABAWACH EDUKACYJNYCH. CHOĆ UMOWA ZOSTAŁA ZAWARTA TERAZ, PIERWSZE SPOTKANIE OBU GRUP ODBYŁO SIĘ POD KONIEC PAŹDZIERNIKA. - WZIĘLI W NIM UDZIAŁ WOLONTARIUSZE, KTÓRZY POMAGALI MŁODSZYM KOLEGOM W TWORZENIU DYNIOWYCH POSTACI. ZARÓWNO DLA MALUCHÓW, JAK I UCZNIÓW BYŁA TO FANTASTYCZNA ZABAWA - UWAŻA KRYSTIAN PIASECKI, DYREKTOR CENTRUM KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA. Artykuł Będą uczyć się cierpliwości, bawiąc się z dziećmi pochodzi z serwisu wlkp24.info.  

Pełna treść wiadomości na: wlkp24.info/beda-uczyc-sie-cierpliwosci-bawiac-sie-z-dziecmi/
wlkp24.info, Źródło artykułu: wlkp24.info
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  ostrowski wielkopolskie

  Powiat ostrowski - powiat, którego siedzibą jest miasto Ostrów Wielkopolski, znajdujące się w województwie wielkopolskim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Oprócz tego zaliczają się do niego gminy: Ostrów Wielkopolski (gmina miejska), Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków, Ostrów Wielkopolski (gmina miejsko-wiejska), Przygodzice, Sieroszewice, Sośnie i miasta: Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków.

  Przez powiat przebiegają drogi krajowe nr 11 25 36 i drogi wojewódzkie 444 445 447 450.

  Powiat ma charakter rolniczo-przemysłowy, wystarczy wspomnieć, że 61 jego powierzchni zajmują użytki rolne, a 28% to lasy. Przemysł ciężki na jego terenie praktycznie nie istnieje. To plus dla turystyki, która prężnie się tu rozwija. Bogactwo objętych ochroną terenów leśnych i pomników przyrody przyciąga turystów i pozwala mieszkańcom na spędzanie czasu w zdrowych warunkach. Czystym powietrzem zaciągać można się m.in. podczas spacerów aleją dębową w Raduchowie lub aleją brzozową przy trasie Ołobok-Wielowieś. A gdy zaczną boleć nogi, odpoczynku zaznać można nad stawami przygodzickimi i milickimi. Tam będzie też możliwość obserwacji ptactwa wodnego w jego naturalnym środowisku.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola