Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Brukarstwo - układanie kostki granitowej - kostka granitowa

 

Witam Państwa

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne usługi brukarskie z zakresu - układanie kostki granitowej / układanie kostki brukowej.

Oferujemy usługi wykonane z materiału klienta oraz usługi kompleksowe ze wszelkimi materiałami po naszej stronie co znacznie ułatwia sytuacje na budowie tak nam (sprawność działania) jak i klientowi (nie musi organizować materiałów na czas itp).

Naszą specjalizacją jest kostka granitowa - dzięki długoletniej współpracy z jej bezpośrednimi producentami jesteśmy w stanie zaoferować bardzo ładną kostkę w przyzwoitej cenie.

Działamy na terenie całego regionu tj. wielkopolska, poznań, grodzisk wielkopolski, stęszew, granowo, kościan, wolsztyn, rakoniewice, nowy tomyśl, opalenica, buk, leszno.

Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia najlepszej możliwej oferty.

Kontakt

Tel.kom. 723 630 634

www.brukmasters.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
ostrowski wielkopolskie

Powiat ostrowski - powiat, którego siedzibą jest miasto Ostrów Wielkopolski, znajdujące się w województwie wielkopolskim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Oprócz tego zaliczają się do niego gminy: Ostrów Wielkopolski (gmina miejska), Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków, Ostrów Wielkopolski (gmina miejsko-wiejska), Przygodzice, Sieroszewice, Sośnie i miasta: Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków.

Przez powiat przebiegają drogi krajowe nr 11 25 36 i drogi wojewódzkie 444 445 447 450.

Powiat ma charakter rolniczo-przemysłowy, wystarczy wspomnieć, że 61 jego powierzchni zajmują użytki rolne, a 28% to lasy. Przemysł ciężki na jego terenie praktycznie nie istnieje. To plus dla turystyki, która prężnie się tu rozwija. Bogactwo objętych ochroną terenów leśnych i pomników przyrody przyciąga turystów i pozwala mieszkańcom na spędzanie czasu w zdrowych warunkach. Czystym powietrzem zaciągać można się m.in. podczas spacerów aleją dębową w Raduchowie lub aleją brzozową przy trasie Ołobok-Wielowieś. A gdy zaczną boleć nogi, odpoczynku zaznać można nad stawami przygodzickimi i milickimi. Tam będzie też możliwość obserwacji ptactwa wodnego w jego naturalnym środowisku.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola