Belka
Sobota, 27 Kwietnia 2024   imieniny: Felicja, Teofil, Zyta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Budowa myjni samochodowych - Automatyczna bezdotykowa myjnia LaserWash.

Data publikacji: 2021-08-27, Data modyfikacji: 2021-09-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Budowa myjni samochodowych - Automatyczna bezdotykowa myjnia LaserWash.

Budowa myjni samochodowych

Budowa myjni samochodowych jest obecnie jednym z lepszych pomysłem na biznes. Ale żeby zbudować myjnię bezdotykową, należy pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach. Myjnia samoobsługowa może przynosić nawet bardzo duże zyski i jeśli będzie umiejscowiona w dogodnej lokalizacji, nie będzie problemu z brakiem klientów. 

Kluczowe jest zadowolenie klientów z jakości. Myjnia która myje precyzyjnie, nie ma potrzeby wysiadania z pojazdu i mamy gwarancję dbałości o lakier przez bezdotykowe mycie - to przyszłość i odpowiedź na oczekiwania klientów.

 

Budowa myjni bezdotykowej

Budowa automyjni musi spełniać różne wymogi i niekiedy może być bardzo złożonym i skomplikowanym procesem. Warto od samego początku podejść do tego w sposób świadomy ponieważ inwestor wiąże się z biznesem na lata .  Ważne jest aby podążać z duchem zmian i oczekiwań klientów - jest już myjnia która zapewnia inwestorowi taki właśnie sposób wiązania klientów ze swoją usługą . Wiązać na lata z zadowoleniem dla wszystkich.

Automatyczna myjnia bezdotykowa posiada wiele zalet. Można je zebrać w 3 punktach:

- nie opuszczamy pojazdu ( jesteśmy odizolowani od wiatru, oprysku i detergentów przez cały rok)

- proces jest w pełni automatyczny : robot myjący ultraszybko poznaje nasze auto

- bez kontaktu z powierzchnią auta : absolutny brak kontaktu z lakierem samochodu na każdym etapie mycia

Co potrzeba do budowy automatycznej myjni bezdotykowej

Budowa myjni bezdotykowych jest dobrym pomysłem na biznes, ale trzeba pamiętać o kilku ważnych kwestiach. 

1. Lokalizacja

Pierwszą i najważniejszą kwestią jest lokalizacja. Do budowy myjni niezbędna jest również działka. Teren, który ma być pod budowę myjni samochodowej, musi spełniać trzy kryteria: dostęp do mediów, dogodna dla wszystkich lokalizacja oraz odpowiednia powierzchnia do zbudowania myjni. Najlepsza sytuacja dla właściciela to taka, gdzie jest właścicielem działki, na której ma już swój biznes np. sklep, stacja benzynowa, stacja kontroli pojazdów czy warsztat. Wtedy osoba inwestująca zaoszczędzi nie tylko na kupnie działki. Poza tym oba biznesy będą się wzajemnie napędzały. Warto zauważyć, że najlepsza działka to taka, która znajduje się, gdzie jest skupisko ludzi np. przy osiedlach lub ruchliwych drogach. Ponadto myjnia lepiej działa, gdy jest dobra widoczność obiektu oraz łatwy dojazd.

 

2. Dokumentacja techniczna i pozwolenie na budowę

Aby myjnia mogła zostać wybudowana, należy zaopatrzyć się w: projekt architektoniczno-budowlany plan zagospodarowania przestrzennego lub wydane warunki zabudowy oraz pozwolenie na budowę myjni bezdotykowej. W ramach tej specjalnej dokumentacji należy wykonać projekty podłączeń wody, prądu, gazu lub oleju. Trzeba także mieć podpisane warunki dostawy mediów. W zależności, jakie są wymagania gminy, może wystąpić konieczność zrobienia raportu oddziaływania na środowisko. Należy także podpisać warunki dostawy mediów. Po złożenie wniosku o zezwolenie na budowę, trzeba poczekać miesiąc na rozpatrzenie wniosku przez urząd. Po rozpatrzeniu wniosku, musi się on uprawomocnić, trwa ten proces 2 tygodnie. Po tym okresie można zacząć budowę myjni.

3. Finansowanie

Inwestycję budowy automyjni można sfinansować z przykładowych źródeł: środki własne, kredyt bankowy bądź leasingu. Jest także możliwość sfinansowania inwestycji z dotacji ze środków unijnych.

Na koniec następuje wybudowanie myjni i odbiór myjni.

Nowa inwestycja w Ostrowie Wielkopolskim - Automatyczna bezdotykowa myjnia LaserWash.

Zapraszamy do nowej otwartej myjni LaserWash w Ostrowie Wielkopolskim. Znajduje się ona pod adresem ul. Kaliska 43, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Pozwoli ci ona umyć swój samochodów w najnowszej dostępnej technologii, całkowicie bezdotykowo oraz bez wysiadania z samochodu.

 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    ostrowski wielkopolskie

    Powiat ostrowski - powiat, którego siedzibą jest miasto Ostrów Wielkopolski, znajdujące się w województwie wielkopolskim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Oprócz tego zaliczają się do niego gminy: Ostrów Wielkopolski (gmina miejska), Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków, Ostrów Wielkopolski (gmina miejsko-wiejska), Przygodzice, Sieroszewice, Sośnie i miasta: Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków.

    Przez powiat przebiegają drogi krajowe nr 11 25 36 i drogi wojewódzkie 444 445 447 450.

    Powiat ma charakter rolniczo-przemysłowy, wystarczy wspomnieć, że 61 jego powierzchni zajmują użytki rolne, a 28% to lasy. Przemysł ciężki na jego terenie praktycznie nie istnieje. To plus dla turystyki, która prężnie się tu rozwija. Bogactwo objętych ochroną terenów leśnych i pomników przyrody przyciąga turystów i pozwala mieszkańcom na spędzanie czasu w zdrowych warunkach. Czystym powietrzem zaciągać można się m.in. podczas spacerów aleją dębową w Raduchowie lub aleją brzozową przy trasie Ołobok-Wielowieś. A gdy zaczną boleć nogi, odpoczynku zaznać można nad stawami przygodzickimi i milickimi. Tam będzie też możliwość obserwacji ptactwa wodnego w jego naturalnym środowisku.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola