Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

KURS BUKIECIARZ- FLORYSTA (100h)

Data dodania: 2012-02-21
 


Celem kursu jest zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie kompozycji kwiatowych. Nasi specjaliści przekażą Ci także wiedzę na temat kalkulacji kosztów zamówionych kompozycji kwiatowych i prac bukieciarskich. Początek zajęć: 3.03.2012 r.
TRWA NABÓR! NIE ZWLEKAJ! Zapisz się JUŻ DZIŚ!!!
SZCZEGÓŁY W SEKRETARIACIE!

Z A P R A S Z A M Y:
KALISZ
ul. Śródmiejska 21
62-800 Kalisz
kom. 508-198-059
E-MAIL: profesja_kursy_kalisz@wp.pl
Kontakt

Z A P R A S Z A M Y:
KALISZ
ul. Śródmiejska 21
62-800 Kalisz
kom. 508-198-059
E-MAIL: profesja_kursy_kalisz@wp.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
ostrowski wielkopolskie

Powiat ostrowski - powiat, którego siedzibą jest miasto Ostrów Wielkopolski, znajdujące się w województwie wielkopolskim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Oprócz tego zaliczają się do niego gminy: Ostrów Wielkopolski (gmina miejska), Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków, Ostrów Wielkopolski (gmina miejsko-wiejska), Przygodzice, Sieroszewice, Sośnie i miasta: Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków.

Przez powiat przebiegają drogi krajowe nr 11 25 36 i drogi wojewódzkie 444 445 447 450.

Powiat ma charakter rolniczo-przemysłowy, wystarczy wspomnieć, że 61 jego powierzchni zajmują użytki rolne, a 28% to lasy. Przemysł ciężki na jego terenie praktycznie nie istnieje. To plus dla turystyki, która prężnie się tu rozwija. Bogactwo objętych ochroną terenów leśnych i pomników przyrody przyciąga turystów i pozwala mieszkańcom na spędzanie czasu w zdrowych warunkach. Czystym powietrzem zaciągać można się m.in. podczas spacerów aleją dębową w Raduchowie lub aleją brzozową przy trasie Ołobok-Wielowieś. A gdy zaczną boleć nogi, odpoczynku zaznać można nad stawami przygodzickimi i milickimi. Tam będzie też możliwość obserwacji ptactwa wodnego w jego naturalnym środowisku.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola