Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Niania Ostrów Wlkp

Data dodania: 2012-09-06
Kategoria: Praca » Oferuje usługi
 

Jeżeli poszukują Państwo osoby, która z należytą uwagą i troską zadba o bezpieczeństwo i rozwój Waszego dziecka-znaleźliście ją :)
Oferuję swoją pomoc w opiece nad Maluchami (6m-cy-5lat) oraz podstawowych obowiązkach domowych- by odciążyć Rodziców na tyle, aby spędzali ze swą Pociechą jak najwięcej czasu i aby nie umknęły Ich uwadze te najważniejsze momenty z Jego życia. Cechuje mnie entuzjazm, pogodne nastawienie i otwartość.W pracy staram się w moich podopiecznych wzbudzić kreatywność, ciekawość i samodzielność. Dziecku gwarantuję bezpieczeństwo i beztroskie dni pełne uśmiechu natomiast młodym Rodzicom - wsparcie. Ważne jest dla mnie zadowolenie Podopiecznego jak i Rodziców, dlatego cenię sobie szczerość i otwartość. Posiadam referencje oraz doświadczenie w opiece nad dziećmi (zwłaszcza w przedziale wiekowym 6 mcy -4lata).

Kontakt

Tel. 536 281 033

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
ostrowski wielkopolskie

Powiat ostrowski - powiat, którego siedzibą jest miasto Ostrów Wielkopolski, znajdujące się w województwie wielkopolskim. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Oprócz tego zaliczają się do niego gminy: Ostrów Wielkopolski (gmina miejska), Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków, Ostrów Wielkopolski (gmina miejsko-wiejska), Przygodzice, Sieroszewice, Sośnie i miasta: Ostrów Wielkopolski, Nowe Skalmierzyce, Odolanów, Raszków.

Przez powiat przebiegają drogi krajowe nr 11 25 36 i drogi wojewódzkie 444 445 447 450.

Powiat ma charakter rolniczo-przemysłowy, wystarczy wspomnieć, że 61 jego powierzchni zajmują użytki rolne, a 28% to lasy. Przemysł ciężki na jego terenie praktycznie nie istnieje. To plus dla turystyki, która prężnie się tu rozwija. Bogactwo objętych ochroną terenów leśnych i pomników przyrody przyciąga turystów i pozwala mieszkańcom na spędzanie czasu w zdrowych warunkach. Czystym powietrzem zaciągać można się m.in. podczas spacerów aleją dębową w Raduchowie lub aleją brzozową przy trasie Ołobok-Wielowieś. A gdy zaczną boleć nogi, odpoczynku zaznać można nad stawami przygodzickimi i milickimi. Tam będzie też możliwość obserwacji ptactwa wodnego w jego naturalnym środowisku.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola